Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Dëshmitarët thonë se vrasja e 22-vjeçarit në Bresalc ndodhi aksidentalisht, po hetohen motivet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dëshmitarët thonë se vrasja e 22-vjeçarit në Bresalc ndodhi aksidentalisht, po hetohen motivet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dëshmitarët thonë se vrasja e 22-vjeçarit në Bresalc ndodhi aksidentalisht, po hetohen motivet

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,677 shikime
 • 1,677 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dëshmitarët thonë se vrasja e 22-vjeçarit në Bresalc ndodhi aksidentalisht, po hetohen motivet

Kategoritë0 komente