Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vuçiq kundërshtarëve: Mos deshët që në Bruksel ta grushtoja Thaçin?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vuçiq kundërshtarëve: Mos deshët që në Bruksel ta grushtoja Thaçin?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vuçiq kundërshtarëve: Mos deshët që në Bruksel ta grushtoja Thaçin?

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 713 shikime
 • 713 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente