Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vuçiqi i thuri lavde Millosheviqit në Mitrovicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vuçiqi i thuri lavde Millosheviqit në Mitrovicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vuçiqi i thuri lavde Millosheviqit në Mitrovicë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,074 shikime
 • 1,074 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vuçiqi i thuri lavde Millosheviqit në Mitrovicë

Kategoritë


1 koment