Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Vullnet për jetë” shënon Ditën e Rinisë me aktivitete për të drejtat e fëmijëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Vullnet për jetë” shënon Ditën e Rinisë me aktivitete për të drejtat e fëmijëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Vullnet për jetë” shënon Ditën e Rinisë me aktivitete për të drejtat e fëmijëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në vazhdën e aktiviteteve që janë organizuar sot, në kuadër të Ditës Botërore të Rinisë, organizata “Vullnet për jetë” ka mbajtur disa aktivitete për të drejtat e fëmijëve në sheshin “Nëna Terezë”.

Kategoritë


0 komente