Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vushtrria largon kafenetë nga sheshi, në Prishtinë veç po shtohen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vushtrria largon kafenetë nga sheshi, në Prishtinë veç po shtohen

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vushtrria largon kafenetë nga sheshi, në Prishtinë veç po shtohen

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 68 shikime
 • 68 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vushtrria largon kafenetë nga sheshi, në Prishtinë veç po shtohen

Kategoritë0 komente