Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VV godet OEK-un, thotë se po i mbështet institucionet në favor të Serbisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV godet OEK-un, thotë se po i mbështet institucionet në favor të Serbisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV godet OEK-un, thotë se po i mbështet institucionet në favor të Serbisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar një aksion simbolik para objektit ku po mbahet panairi ndërkombëtar Prishtina 2018, në shenjë proteste ndaj pjesëmarrjes së 70 kompanive serbe dhe vetëm një kompanie nga Shqipëria.

Kategoritë


0 komente