Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VV-ja thotë se RTK-ja i dha tender Teuta Krasniqit si motër e deputetit të PDK-së, kjo kundërshton
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV-ja thotë se RTK-ja i dha tender Teuta Krasniqit si motër e deputetit të PDK-së, kjo kundërshton

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV-ja thotë se RTK-ja i dha tender Teuta Krasniqit si motër e deputetit të PDK-së, kjo kundërshton

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 340 shikime
 • 340 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente