Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VV nesër kërkon interpelancë të Haradinajt për ndërprerje të rrymës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV nesër kërkon interpelancë të Haradinajt për ndërprerje të rrymës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV nesër kërkon interpelancë të Haradinajt për ndërprerje të rrymës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar se qysh nesër do të kërkojnë interpelancë nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj për të raportuar për gjendjen me furnizim të energjisë në Kosovë.

Kategoritë


0 komente