Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VV po e shqyrton mundësin e dërgimit në Kushtetuese rastin e Aida Dërgutit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV po e shqyrton mundësin e dërgimit në Kushtetuese rastin e Aida Dërgutit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV po e shqyrton mundësin e dërgimit në Kushtetuese rastin e Aida Dërgutit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49 shikime
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje po e shqyrton mundësinë e dërgimit në Gjykatën Kushtetuese çështjen e nënkryetares së Kuvendit tw Kosovws, Aida Dërguti.

Kategoritë


0 komente