Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
VV: Qeveria po favorizon bizneset serbe, Serbia buxhetin e dedikon kundër Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV: Qeveria po favorizon bizneset serbe, Serbia buxhetin e dedikon kundër Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV: Qeveria po favorizon bizneset serbe, Serbia buxhetin e dedikon kundër Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

"Vetëvendosje", ka shprehur shqetësim për numrin e madh të kompanive serbe në panairin e përgjithshëm ndërkombëtar "Prishtina 2018", i cili u organizua nga Oda Ekonomike e Kosovës.

Kategoritë


0 komente