Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
VV: Sivjet nuk do të ketë liberalizim të vizave, shkas korrupsioni
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV: Sivjet nuk do të ketë liberalizim të vizave, shkas korrupsioni

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV: Sivjet nuk do të ketë liberalizim të vizave, shkas korrupsioni

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përmbushja e kushtit kryesor për luftimin e korrupsionit dhe krimit të organizuar po del se është një proces i pa tejkaluar për këtë Qeveri dhe për këtë klasë politike.

Kategoritë


0 komente