Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
I riu i vendos 500 dollarë në çantë të pastrehut, çfarë ndodh më pas është e pabesueshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I riu i vendos 500 dollarë në çantë të pastrehut, çfarë ndodh më pas është e pabesueshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I riu i vendos 500 dollarë në çantë të pastrehut, çfarë ndodh më pas është e pabesueshme

 • E publikuar: Para 4 javëve
 • 742 shikime
 • 742 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente