Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Washington Post” e cilëson të befasishme deklaratën e Thaçit për ambasadën e Kosovës në Jerusalem
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Washington Post” e cilëson të befasishme deklaratën e Thaçit për ambasadën e Kosovës në Jerusalem

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Washington Post” e cilëson të befasishme deklaratën e Thaçit për ambasadën e Kosovës në Jerusalem

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 741 shikime
 • 741 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Washington Post” e cilëson të befasishme deklaratën e Thaçit për ambasadën e Kosovës në Jerusalem

Kategoritë


0 komente