Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Intervistë me Xhafer Tahirin, kryetar i Komunës së Vushtrrisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Intervistë me Xhafer Tahirin, kryetar i Komunës së Vushtrrisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 22:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Intervistë me Xhafer Tahirin, kryetar i Komunës së Vushtrrisë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Intervistë me Xhafer Tahirin, kryetar i Komunës së Vushtrrisë

Gazetare : Egzonë idrizi

Kameraman : Ideal Muhaxhiri

Të gjitha të drejtat e rezervuara nga Lajmi.net