Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

'Xhakarta' del me shoqe ta festojë ditëlindjen, veshja e saj mahnit të gjithë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
'Xhakarta' del me shoqe ta festojë ditëlindjen, veshja e saj mahnit të gjithë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

'Xhakarta' del me shoqe ta festojë ditëlindjen, veshja e saj mahnit të gjithë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,532 shikime
 • 3,532 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për ditëlindje 'Xhakarta' shfaqet si princesh

Kategoritë


0 komente