Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ndërtimi i Xhamisë në Prishtinë po merr kohë më shumë seç pritej, BIK-u s’ka aplikuar ende për leje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndërtimi i Xhamisë në Prishtinë po merr kohë më shumë seç pritej, BIK-u s’ka aplikuar ende për leje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndërtimi i Xhamisë në Prishtinë po merr kohë më shumë seç pritej, BIK-u s’ka aplikuar ende për leje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 94 shikime
 • 94 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndërtimi i Xhamisë në Prishtinë po merr kohë më shumë seç pritej, BIK-u s’ka aplikuar ende për leje

Kategoritë


0 komente