Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Xharra: Mali i Zi nuk do të kthehet prapa në rinegocim për çështjen e demarkacionit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Xharra: Mali i Zi nuk do të kthehet prapa në rinegocim për çështjen e demarkacionit

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 11 shikime
 • 11 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Xharra: Mali i Zi nuk do të kthehet prapa në rinegocim për çështjen e demarkacionit

Kategoritë0 komente