Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
"Xhek Setra" tregon se kur do të rikthehet seriale 'Çka ka shpija'
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Xhek Setra" tregon se kur do të rikthehet seriale 'Çka ka shpija'

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Xhek Setra" tregon se kur do të rikthehet seriale 'Çka ka shpija'

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 503 shikime
 • 503 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja kur rikthehet seriali 'Çka ka shpija'

Kategoritë


0 komente