Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Xhemaili shënoi gol, ky është reagimi i gruas së Xhakës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Xhemaili shënoi gol, ky është reagimi i gruas së Xhakës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Xhemaili shënoi gol, ky është reagimi i gruas së Xhakës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,703 shikime
 • 2,703 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Xhemaili shënoi gol, ky është reagimi i gruas së Xhakës

Kategoritë


0 komente