Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kishte uzurpuar banesen e shqiptarit, KFOR-i britanez i hynë nga dritarja serbit në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kishte uzurpuar banesen e shqiptarit, KFOR-i britanez i hynë nga dritarja serbit në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kishte uzurpuar banesen e shqiptarit, KFOR-i britanez i hynë nga dritarja serbit në Prishtinë

 • E publikuar: para 1 jave
 • 7,796 shikime
 • 7,796 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente