Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Yllka vesh fustan provokues, me këtë lëvizje ajo do ta ‘shashtris’ burrin e saj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Yllka vesh fustan provokues, me këtë lëvizje ajo do ta ‘shashtris’ burrin e saj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Yllka vesh fustan provokues, me këtë lëvizje ajo do ta ‘shashtris’ burrin e saj

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 6,012 shikime
 • 6,012 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kaq joshëse shfaqet ajo 

Kategoritë


0 komente