Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zbulohet kulla e rezistencës në Sankovc
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zbulohet kulla e rezistencës në Sankovc

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zbulohet kulla e rezistencës në Sankovc

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 57 shikime
 • 57 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ditëlindja e gjeneral Xheladin Gashit-Komandant Plakut po shënohet me shumë aktivitete të ndryshme. Derisa në fshatin Sankovc të Drenasit është zbuluar pllaka e aktiviteteve ilegale në shtëpinë e Hajdin Ramës, në Komoran, ka nisur edicioni i dytë i Festivalit Kombëtar Folklorik “Plaku 2018”.

Kategoritë


0 komente