Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Zbulohet shtatorja e Edmond Hoxhës, vlerësohet lart vepra e tij për lirinë e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Zbulohet shtatorja e Edmond Hoxhës, vlerësohet lart vepra e tij për lirinë e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Zbulohet shtatorja e Edmond Hoxhës, vlerësohet lart vepra e tij për lirinë e Kosovës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shtatorja që po zbulohet sot, le të shërbejë si një dëshmi e gjallë për brezat e ardhshëm se sakrificat janë bërë për të shijuar lirinë që populli i Kosovës gëzon sot.

Kategoritë


0 komente