Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zeka: Drejtuesit e VV-së u takuan me shërbimin sekret serb në vitin 2004
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zeka: Drejtuesit e VV-së u takuan me shërbimin sekret serb në vitin 2004

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zeka: Drejtuesit e VV-së u takuan me shërbimin sekret serb në vitin 2004

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 108 shikime
 • 108 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i Nismës së Kosovës, Milaim Zeka ka deklaroi se kanë dokumente që drejtuesit e Lëvizjes Vetëvendosje janë takuar më 13 shtator të vitit 2004, me shërbimin sekret serb në Beograd.

Kategoritë


0 komente