Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Zeka: Ka deputetë nga LDK-ja që do ta votojnë Haradinajn
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zeka: Ka deputetë nga LDK-ja që do ta votojnë Haradinajn

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zeka: Ka deputetë nga LDK-ja që do ta votojnë Haradinajn

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 67 shikime
 • 67 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i Nismës Milaim Zeka tha se janë duke biseduar me disa deputetë nga opozita që kanë shpreh dëshirë ta votojnë Qeverinë Haradinaj.

Kategoritë


0 komente