Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Zekeria Rexha - Gjakovë

2 episode | 111 shikime

"Zekeria Rexha" eshte nje shkolle e fillore e mesme publike ne
Gjakove, pjese e projektit Klubet Digjitale te Medias.

Qyteti Gjakove

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Zekeria Rexha
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat