Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Zënka në mes të tifozëve shqiptarë dhe serbë në Zvicër, ka edhe thika
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zënka në mes të tifozëve shqiptarë dhe serbë në Zvicër, ka edhe thika

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zënka në mes të tifozëve shqiptarë dhe serbë në Zvicër, ka edhe thika

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 13,395 shikime
 • 13,395 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente