Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zënkat PDK-LDK në Kuvend rreth mjeteve të shpenzuara për lobim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zënkat PDK-LDK në Kuvend rreth mjeteve të shpenzuara për lobim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zënkat PDK-LDK në Kuvend rreth mjeteve të shpenzuara për lobim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 237 shikime
 • 237 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zënkat PDK-LDK në Kuvend rreth mjeteve të shpenzuara për lobim

Kategoritë0 komente