Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zeri Auto Test - Audi A4 2017
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zeri Auto Test - Audi A4 2017

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zeri Auto Test - Audi A4 2017

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,084 shikime
 • 1,084 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në krahasim me modelin paraprak, Audi A4 i ri është rritur në të gjitha dimensionet dhe ky Audi me siguri se është njëri nga automobilat më të mëdhenj në segmentin D

Kategoritë


0 komente