Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zeri Auto Test - VW Tiguan R-Line 2017
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zeri Auto Test - VW Tiguan R-Line 2017

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zeri Auto Test - VW Tiguan R-Line 2017

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,203 shikime
 • 1,203 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Volkswagen i mbetet besnik stilit personal, i cili në të njëjtën kohë është konservativ, i avancuar në aspektin e teknologjisë dhe mjaft preciz në aspektin e kualitetit. Tiguan në krahasim me konkurrencën dallon shumë në aspektin e kualitetit.

Kategoritë


0 komente