Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zëvendësministri Kadriu inspektoi rrëshqitjet e dheut në Mitrovicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zëvendësministri Kadriu inspektoi rrëshqitjet e dheut në Mitrovicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zëvendësministri Kadriu inspektoi rrëshqitjet e dheut në Mitrovicë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëvendësministri i Ministrisë së Infrastrukturës, Rexhep Kadriu, ka vizituar sot sanimin e rrëshqitjeve të dheut në rrugën N2, përkatësisht ‘Tek Tuneli’ në hyrje të Mitrovicës, ku ditë më parë ka pasur rrëshqitje të dheut në këtë segment rrugor.

Kategoritë


0 komente