Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zgjedhjet Lokale 2009
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zgjedhjet Lokale 2009

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zgjedhjet Lokale 2009

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 64 shikime
 • 64 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare të vitit 2009 të parat pas pavarësisë, të cilat Kosova do t’i menaxhonte për herë të parë ishin parë si një test për demokracinë dhe pjekurinë politike në vend. Në provimin e parë Kosova nuk doli mirë. Organizatat vendore dhe ndërkombëtare që monitoruan procesin zgjedhor raportuan për parregullsi gjatë votimit.

Kategoritë


0 komente