Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zgjedhjet Lokale të vitit 2000
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zgjedhjet Lokale të vitit 2000

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zgjedhjet Lokale të vitit 2000

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 175 shikime
 • 175 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

E dal nga lufta dhe e zhveshur nga regjimi qeverisës serb, Kosova po bënte përpjekje të ndërtonte me votën e lirë identitetin e saj politik dhe institucional. Me ndihmen e misionit OSBE, nën rezolutën 1244 të Kombeve të Bashkuara organizoi zgjedhjet e para për qeverisje lokale më 28 nëntor të vitit 2000.

Kategoritë


0 komente