Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zgjedhjet në Ballkan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zgjedhjet në Ballkan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zgjedhjet në Ballkan

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Më 15 tetor të këtij viti u mbajtën zgjedhjet lokale në Maqedoni, ku në 80 bashki janë vënë 3480 qendra votimi në dispozicion. Sipas listës përfundimtare të votuesve të komisionit shtetëror zgjedhore, numri i votuesve është rreth 1.8 milion persona. Social demokratët fituan bindshëm në zgjedhjet lokale. Këtë vit zgjedhjet lokale u mbajtën edhe në Kroaci. Përmbledhje e zgjedhjeve të fundit në Ballkan.

Kategoritë


0 komente