Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zog më të mençur se ky nuk keni parë, shikoni si arrin t’i shpëtojë leopardit të uritur
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zog më të mençur se ky nuk keni parë, shikoni si arrin t’i shpëtojë leopardit të uritur

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zog më të mençur se ky nuk keni parë, shikoni si arrin t’i shpëtojë leopardit të uritur

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zog më të mençur se ky nuk keni parë, shikoni si arrin t’i shpëtojë leopardit të uritur

Kategoritë


0 komente