Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vushtrria bëhet me Zonë Ekonomike, Tahiri e vlerëson si investimin më të madh në 50 vjetët e fundit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vushtrria bëhet me Zonë Ekonomike, Tahiri e vlerëson si investimin më të madh në 50 vjetët e fundit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vushtrria bëhet me Zonë Ekonomike, Tahiri e vlerëson si investimin më të madh në 50 vjetët e fundit

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 60 shikime
 • 60 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vushtrria bëhet me Zonë Ekonomike, Tahiri e vlerëson si investimin më të madh në 50 vjetët e fundit

Kategoritë0 komente