Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zonja e Parë e Francës zbulon gjithçka për Malanian- Ajo është e burgosura e Shtëpisë së Bardhë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zonja e Parë e Francës zbulon gjithçka për Malanian- Ajo është e burgosura e Shtëpisë së Bardhë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zonja e Parë e Francës zbulon gjithçka për Malanian- Ajo është e burgosura e Shtëpisë së Bardhë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 67 shikime
 • 67 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zonja e Parë e Francës zbulon gjithçka për Malanian- Ajo është e burgosura e Shtëpisë së Bardhë

Kategoritë


0 komente