Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

58 zëvendësministrat e qeverisë Haradinaj i kushtojnë buxhetit mbi 110 mijë euro në muaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
58 zëvendësministrat e qeverisë Haradinaj i kushtojnë buxhetit mbi 110 mijë euro në muaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

58 zëvendësministrat e qeverisë Haradinaj i kushtojnë buxhetit mbi 110 mijë euro në muaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 299 shikime
 • 299 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente