Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zyba premton ndryshim rrënjësor në qeverisje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zyba premton ndryshim rrënjësor në qeverisje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zyba premton ndryshim rrënjësor në qeverisje

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Suharekës, Sali Zyba ka deklaruar se do të sjellë ndryshime rrënjësore në qeverisje duke i vënë interesat e qytetarëve si prioritet kryesor.

Kategoritë


0 komente