Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Zyrën e Schwendimanit nuk e shqetëson tentativa e deputetëve për ta zhbërë Specialen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zyrën e Schwendimanit nuk e shqetëson tentativa e deputetëve për ta zhbërë Specialen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zyrën e Schwendimanit nuk e shqetëson tentativa e deputetëve për ta zhbërë Specialen

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 250 shikime
 • 250 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zyrën e Schwendimanit nuk e shqetëson tentativa e deputetëve për ta zhbërë Specialen

Kategoritë


0 komente