Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova me çmimet më të larta në rajon të produkteve ushqimore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova me çmimet më të larta në rajon të produkteve ushqimore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova me çmimet më të larta në rajon të produkteve ushqimore

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shporta e konsumatorit është vështirë e përballuar në shtetet e rajonit, për shkak të çmimeve të larta të produkteve ushqimore. KosovaPress ka blerë disa produkte të njëjta në katër vende: Prishtinë, Tiranë, Preshevë dhe Shkup, ku është vërtetuar që Prishtina prinë për çmimet më të larta.

 

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  0 komente