Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

1 metër më i larte, nesër betonohet muri në veri të Ibrit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
1 metër më i larte, nesër betonohet muri në veri të Ibrit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

1 metër më i larte, nesër betonohet muri në veri të Ibrit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Punimet që kanë filluar sot në pjesën veriore tek rreth rrotullimi në rrugën Kollashinska në Mitrovicë, pritet të përfundojnë nesër me betonimin e murit me mbi 70 centimetra më lartë se që ka qenë e paraparë.

Kategoritë


0 komente