Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Pamje nga aksidenti tragjik që ndodhi në autostradën Tetovë-Shkup (Pamjet: ALSAT-M)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje nga aksidenti tragjik që ndodhi në autostradën Tetovë-Shkup (Pamjet: ALSAT-M)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje nga aksidenti tragjik që ndodhi në autostradën Tetovë-Shkup (Pamjet: ALSAT-M)

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 792 shikime
 • 792 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

0 komente