Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
21 mijë euro donacion për Klinikën e Syve nga Çekia
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
21 mijë euro donacion për Klinikën e Syve nga Çekia

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

21 mijë euro donacion për Klinikën e Syve nga Çekia

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Klinikën e Syve të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) sot është bërë dorëzim-pranimi i donacionit me aparatura oftalmologjike në vlerë 21 mijë euro nga “People in Need”, mundësuar nga agjensioni çek për zhvillim.

Kategoritë


0 komente