Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rama për Haradinajn: Gënjen nga padija ose qëllimisht
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rama për Haradinajn: Gënjen nga padija ose qëllimisht

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rama për Haradinajn: Gënjen nga padija ose qëllimisht

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka deklaruar se Kosova ka munguar në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, pasi ka hyrë në një rrugë qorre, në një rrugë pa rrugë dhe po humb respekt e mbështetje.


  0 komente