Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

35 të vdekur e dhjetëra të plagosur nga shembja e urës në Gjenova
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
35 të vdekur e dhjetëra të plagosur nga shembja e urës në Gjenova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

35 të vdekur e dhjetëra të plagosur nga shembja e urës në Gjenova

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 303 shikime
 • 303 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

35 të vdekur e dhjetëra të plagosur nga shembja e urës në Gjenova

Kategoritë0 komente