Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

45 studentë dërgohen për studime master në universitete e BE-së, pastaj i pret puna në administratë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
45 studentë dërgohen për studime master në universitete e BE-së, pastaj i pret puna në administratë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

45 studentë dërgohen për studime master në universitete e BE-së, pastaj i pret puna në administratë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 121 shikime
 • 121 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zyra e Bashkimit Evropian dhe Ministria e Integrimit Evropian prezantuan 45 përfituesit e granteve të përzgjedhur në raundin XI të projektit të Skemës së Qelizave të Reja (YCS) për të ndjekur studimet për master një vjeçar në universitetet e BE-së. Riccardo Serri nga Zyra e Komisionit Evropian në Prishtinë, duke theksuar se ky program është i veçantë për të rinjtë e Kosovës, tha se deri më tani kanë diplomuar rreth 300 student, dhe inkurajon edhe këta 45 përfituesit e rinj që të përfundojnë studimet nëpër universitetet e BE-së dhe pastaj të kontribuojnë në institucionet e Kosovës.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente