Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

5 shoferët e Emergjencës në Drenas në pushim vjetor, për një pacient Autoambulancën e voziti mjeku
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
5 shoferët e Emergjencës në Drenas në pushim vjetor, për një pacient Autoambulancën e voziti mjeku

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

5 shoferët e Emergjencës në Drenas në pushim vjetor, për një pacient Autoambulancën e voziti mjeku

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 456 shikime
 • 456 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

5 shoferët e Emergjencës në Drenas në pushim vjetor, për një pacient Autoambulancën e voziti mjeku

Kategoritë


0 komente