Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

A ju kujtohet kur plaku e bëri 'horë' Atifeten Jahjagën midis Mitrovicës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A ju kujtohet kur plaku e bëri 'horë' Atifeten Jahjagën midis Mitrovicës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A ju kujtohet kur plaku e bëri 'horë' Atifeten Jahjagën midis Mitrovicës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 868 shikime
 • 868 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente