Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Prej Golf 2-shit, qytetari për pak sa nuk e nxjerrë qafën nga vendi duke i ngacmuar vajzat në rrugë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prej Golf 2-shit, qytetari për pak sa nuk e nxjerrë qafën nga vendi duke i ngacmuar vajzat në rrugë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prej Golf 2-shit, qytetari për pak sa nuk e nxjerrë qafën nga vendi duke i ngacmuar vajzat në rrugë

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 981 shikime
 • 981 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente